e-shop
 

PROMOTION

Sampling Ochutnávky Road show
Spotřebitelské soutěže Mystery shopping Odborné školení zaměstnanců
Průzkumy trhu Merchandising
 

LOGISTIKA

Pro každou promoakci je vyráběn materiál, který je dále uskladňován do dalšího období. Vzhledem k tomu jsme připravili našim klientům možnost skladování v temperovaných a suchých prostorách, které jsou hlídané 24 hodin denně. Pohyby s materiálem jsou vždy zapisovány do elektronické evidence.
Zároveň zajišťujeme kompletaci materiálu včetně polepu (i drobných předmětů). A v neposlední řadě jsme připraveni i na hromadnou distribuci včetně nadměrných nákladů.

   

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Zajištění kvalitních reklamních předmětů je jedním z nejvhodnějších marketingových nástrojů pro Vaše zákazníky a obchodní partnery. Reklamní předměty je možné využít nejen pro vaši prezentaci, ale i jako dárky pro vaše dlouhodobé obchodní partnery.
Vždy je velmi důležité klást velký důraz na kvalitu zvolené technologie potisku, vzhledem k tomu, že se jedná o vizitku Vaší společnosti. Na základě Vaší specifikace a požadavků či konceptu prezentace Vám připravíme návrh reklamních předmětů, finální vizuál a kompletní realizaci zakázky. U každé zakázky Vám zaručíme rychlé jednání.